Zmywacz do gaźników

K2 Zmywacz do gaźników

12,00 zł
Brutto

Wysokociśnieniowy środek do szybkiego i efektywnego czyszczenia gaźników, przepustnic, wtryskiwaczy, zaworów EGR i całych układów paliwowych

Opis

Wysokociśnieniowy środek do szybkiego i efektywnego czyszczenia gaźników, przepustnic, wtryskiwaczy, zaworów EGR i całych układów paliwowych w silnikach benzynowych (komora spalania, zbiornik paliwa, dysze, zawory, świece zapłonowe). Usuwa wszelkie zabrudzenia takie jak nagar, laki, pył, smoła i inne. Bezpieczny dla sond lambda i katalizatorów. Do silników czterosuwowych i dwusuwowych. Zapewnia ochronę antykorozyjną. Zmniejsza spalanie, sprzyja wzrostowi mocy, ogranicza emisję spalin.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem intensywnie wstrząsnąć.

 

CZĘŚCI ZDEMONTOWANE:

Rozpylać zmywacz z odległości 15-30 cm.

 

CZĘŚCI NIEZDEMONTOWANE:

Gaźnik: Zdemontować filtr powietrza. Uruchomić silnik. Rozpylić zmywacz na wszystkie części gaźnika. Utrzymywać lekko podwyższone obroty przez 3-5 minut.

 

PRZEPUSTNICA:

Rozpylić zmywacz na przepustnicę (układ dolotowy) ciepłego wyłączonego silnika. Uruchomić silnik i utrzymywać podwyższone obroty prze 3-5 minut.

 

UKŁAD PALIWOWY, WTRYSKIWACZE:

Przed zatankowaniem rozpylać zmywacz przez ok 15 sekund do wnętrza zbiornika paliwa. Następnie wlać ok 20L paliwa.

Szczegóły produktu

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.